Urban Social konseptiyle konaklamada duygu ve deneyimi ön plana çıkartan Akra’nın lezzet durakları arasında özel bir yere sahip Asmani restoran; casual fine dining mekan olarak ulaşılabilir lüksü ve rahatlığı misafirlerine sunuyor. Otelin 10. katında, etkileyici panoramasıyla birlikte iyi yemeği, iyi bir servis ve etkileyici müziklerle birleştiren Asmani; misafirlerine tekrar tekrar gelmek isteyecekleri, günün koşturması ve stresinden uzak saatler vadediyor.

Executive Şef Sertaç Hastürk’ün hazırladığı turunçgil soslu “Piliç Çöp Şiş Salatası”, “İstakoz Bisk Çorbası”, “Karides ve Mantarlı Volovan”, “Kayısılı Kuzu İncik”, “Fırında Ördek”, sarımsaklı fırın sebzeleri ile servis edilen “Levrek ve Limon çektirmesi” gibi birbirinden farklı lezzetleri bulunuyor.

Ülkemize ait yöresel tatlarla birlikte, dünya mutfağından çeşitli lezzetlerin de bulunduğu Asmani menüsünde lezzetiyle fark yaratan ürünler, bahçeden toplanarak vakit kaybetmeden aynı gün tabaklara taşınıyor. Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle geçireceğiniz özel zamanların vazgeçilmezi olan mekan, iş toplantıları ve kalabalık kutlamalar için de farklı bir alternatif…

Share.

Leave A Reply